מספרים עלינו

רעיון שהפך לחברה עם רוח וערכים משלה

ליהי קוצר 29 מנהלת חשבונות, ולירון מנהל שירות לקוחות בתחום התיירות רכשו דירה בפרוייקט
תרצה 6

ליהי קוצר מספרת על רכישת דירה בעוז נדל"ן

“אנחנו זוג צעיר. כל העתיד עוד לפנינו. אבל לא רק העתיד, אלא גם הקושי העצום של משפחה בתחילת דרכה ניצב לפני כל צעד שלנו. כשהתחלנו לחפש דירה, חשבנו קודם כל על רמת גן, פשוט כדי להיות קרובים להורים של ליהי, אבל היינו מוכנים לפשרה. לאחר שבדקנו את כל האפשרויות, נפגשנו עם מספר קבלנים וסרקנו את עולם הנדל”ן מכל פינה – הרגשנו קצת ייאוש: לא רק שמחירי הנדל”ן בעיר כל-כך יקרים, אלא גם מכל אחת מהפגישות והגישושים יצאנו עם תחושה לא מספיק טובה.

 

התחלה חדשה
ואז פגשנו את עוז נדל”ן: יוגב, ניר והצוות. מהרגע הראשון הרגשנו שיש פה משהו שונה. לאחר תקופה שבה בחנו את האפשרויות מולם, הגענו למסקנה שיש פה בהחלט חברת נדל”ן שאפשר לסמוך עליה. יצאנו לדרך.

 

אמון לאורך זמן
שנתיים וחצי אחרי, אני יכולה לומר שפעם אחר פעם אחר פעם ידענו שאנחנו בידיים טובות. עוז נדל”ן בונה לנו לא רק את המקום שבו אנחנו עומדים לחיות אלא מאפשרת לנו לעבור את התהליך הזה שלכל משפחה הוא כל-כך מסובך. אנחנו משלמים משכנתא ושכר דירה בו זמנית ולא היינו מגיעים לעמוד בכל זה ללא הפתרונות החכמים והיצירתיים והלב הרחב שאנחנו מוצאים בעוז נדל”ן.

 

לסיכום
אני לא חושבת שיש הרבה חברות כאלו היום, לא משנה על איזה תחום אנחנו מדברים. אני מרגישה שעשינו את זה, רכשנו דירה לפני שלב ההיתר, והנה עכשיו אנחנו עם חיוך גדול על הפנים לאחר שעשינו החלטה שהוכיחה את עצמה. בחרנו נכון. ממליצה בחום על עוז נדל”ן.”

עליזה רולניק מספרת על תהליך פינוי בינוי עם עוז נדל"ן

“הכל מתחיל ביסודיות״
זה המאפיין הראשון שראיתי בעוז נדל”ן. עד כדי כך שהיה ברור כבר אז שבשבילם זו דרך חיים. את אותה היסודיות, פגשתי לאורך כל הדרך.

ובהמשך גם בתכונות האחרות.
הם גם יודעים להקשיב, ויודעים לעמוד בהתחייבויות. סך הכל, וזה בדיוק מה שמאפיין את החברה הכה מיוחדת ומומלצת הזו: אנשים שיודעים לתכנן לעשות ולהקשיב.

תיק אחד חכם
עוז נדל”ן ציידה אותי ואת הדיירים האחרים בתיק תכניות מפורט ומוגדר כמו שלא ראיתי משום חברה אחרת. מכאן, רמת הספקות והחששות כבר יורדת, כי יש הרגשה של שליטה ושל בהירות. מעבר לזאת, בכל פגישה איתם קיבלתי את כל התשובות ותמיד עם כל הזמן שבעולם ואפילו חיוך. ממש כך. ההרגשה של לעבור הליך כזה עם שותף שהדלת שלו באמת תמיד פתוחה הופכת את הכל לקל ונעים.

כל דייר והפלוס שקיבל
בדרכה האלגנטית, עוז נדל”ן מובילה את התהליך בצורה כזו שגם לא משאירה מקום למחלוקות בין הדיירים ומראש דואגת שכל אחד יקבל את המגיע לו בדרך הוגנת וראויה. ממליצה. בזכות הכל. פינוי בינוי הוא הליך לא פשוט אבל כבעלת דירה אני מרגישה שהדברים נעשים בדרך הכי יסודית שיש, כזו שמקלה עליי ומאפשרת לי להיות פנויה לעיסוקים שלי. הכל בזכות האישיות של האנשים שמאחורי העשייה. אני ממליצה על עוז נדל”ן מכל הלב.

עליזה רולניק, הינה בעלת דירה בפרוייקט תרצה 6

עופר זמיר, בעל דירה בפרוייקט תרצה 6

עופר זמיר מספר על הליך פינוי בינוי עם עוז נדל"ן

״תמיד בדרך היעילה
התרשמתי מהדרך: פעם אחר פעם עוז נדל”ן מציגה עמידה בלוחות זמנים ובהתחייבויות. ההרגשה איתם פתוחה לחלוטין, וגמישות אצלם זו לא רק סיסמה. לכל תחנה לאורך כל תחנות המסלול אותו אנחנו עוברים ביחד, עוז נדל”ן מגיעה בזמן ובונה בכל הכוח.

 

חברה חזקה וקשובה
עוז נדל”ן יודעת להיות חזקה מול הקבלנים והגורמים השונים, אבל יחד עם זאת, תמיד יש מקום לשיחה איתם.
יש בעייה? תמיד יש פתרון. כל מקרה של סימן שאלה שעלה עד כה קיבל מהם מענה רציני ומהיר. רציני… כן, אבל עם חיוך.

 

ממליץ מכל הלב
אני בהחלט ממליץ על עוז נדל”ן
בזכות האמינות, השקיפות, היחס והכי חשוב: “התקתוק”