הדרך שלנו

כשמחליטים לעשות את זה אחרת

אנחנו עוז נדל״ן

בשנת 2012 הקמנו את עוז נדל”ן – חברה יזמית המתמחה בפרויקטים של התחדשות עירונית (הריסה ובנייה בלבד).

החזון של חברה יזמית אחרת הפך למציאות בזכות עשייה שקופה והוגנת, השקעה מעבר למקובל, הקפדה על כל פרט קטן ושמירה על העשייה כולה תחת קורת גג אחת, כך שללקוחות החברה תמיד תהיה כתובת אחת לאורך כל התהליך – עוז נדל”ן.

בעוז נדל”ן אנו מלווים כל בעל דירה בפרוייקט תמ”א וכל רוכש דירה בפרוייקט מההיכרות הראשונית ועד מסירת המפתח ולאחריו.

הקשר בין החברה ללקוח הוא קשר בלתי אמצעי, ישיר וללא מתווכים. אנחנו רוצים להכיר את לקוחות החברה באופן אישי וללוות את בעלי הדירות לאורך כל התהליך.

אנחנו מכירים את בעלי הדירות באופן אישי מתחילת התהליך ולא עובדים עם “קבלני חתימות”, אנחנו משווקים את דירות הפרוייקט בעצמנו ולא באמצעות חברות שיווק חיצוניות כדי למנוע פיזור הבטחות שיווקיות שאין מאחוריהן כיסוי. בעלי ורוכשי הדירות המבקשים לבצע שינויים בדירותיהם לא מופנים לקבלן הביצוע אלא עושים זאת עם מחלקת שינויי דיירים שבתוך החברה.

כך, ללקוח יש תמיד כתובת אחת שאחראית להכל – עוז נדל”ן.

אנחנו בעוז נדל”ן מאמינים שהוצאה לפועל של פרויקט פינוי ובינוי לא חייבת להיות תהליך כל כך ארוך ומורט עצבים כמקובל. לעוז נדל”ן יש את היכולת המוכחת להוביל בנחישות את כל המשתתפים בתהליך מורכב זה עד לסיומו. ניהול נכון ומקצועי מקצר את לוחות הזמנים שלו באופן משמעותי ומעניק לבעלי הדירות חוויה נעימה בדרך לביתם החדש.

על המייסדים

נעים מאוד
ניר עינן

ראיתי מקום להיות טובים יותר

15 שנים התבוננתי על עולם הנדל”ן כעורך דין נדל”ן:

ליוויתי יזמים, פגשתי דיירים, הכרתי פרוייקטים ולמדתי לא מעט. לאורך התקופה הזו היתה לי הזדמנות מיוחדת להבין את הטבע של העשייה הנדל”נית, לחוש את העוצמות שבה וגם לגעת בנקודות בהן היא צמאה לרוח חדשה.

 

שותף לרעיון

במקביל הגיע המפגש עם יוגב ופתאום מצאתי מישהו שרואה דברים בדיוק כמוני ומאמין שיש מקום לעשייה הוגנת וראוייה יותר בעולם הבנייה. החיבור ההדוק בינינו הצית את הלהבה שהולידה את עוז נדל”ן. יצאנו לדרך.

 

מחזון לשטח

בעוז נדל”ן אני מבטא את הרצון שלי לעשות דברים בדרך שונה: לפעול בהגינות ויושר גם אם מקובל בתחום מעט אחרת, להוביל פרוייקטים בעוצמה אך עם דיוק והקפדה.

נעים מאוד
יוגב חדד

צריך לאהוב את מה שאתה עושה.

צריך לאהוב כדי שתוכל להשקיע בו את כל כולך.

תהיה בך התשוקה, הרצון והכח להיות מקצוען. לייצר משהו טוב, שאנשים שהתקשרו איתך יהיו מרוצים שהם בחרו בך. כדי שאתה תהיה גאה במה שאתה עושה.

 

צריך לרדת לפרטים הקטנים בראייה מתמדת של איך הצד המקבל יחווה את החוויה מהצד שלו.

שיהיה לו נעים ונוח בתהליך ועם המוצר עצמו. שהוא ירגיש שחשבו עליו, כלקוח, כאשר עשו את הבחירות. שהוא יגיד לעצמו, עשיתי את הבחירה הנכונה והייתי עושה אותה שוב. לקוחות מרוצים גורמים לך לאהוב עוד יותר את מה שאתה עושה.

 

צריך לבחור שותפים, עובדים וספקים ששותפים לדרך שלך.

עבודה עם צוות איכותי ומקצוען, מאפשרת להגיע למטרה וגם ליהנות מהדרך.

אני אוהב את מה שאני עושה.

הצוות שלנו

הכתובת שלכם לאורך תהליך שלם

תמ”א? לא חייבים ללכת לאיבוד – בביצוע פרויקט פינוי בינוי תמיד עולים חששות ומתעוררים סימני שאלה רבים. זה טבעי.

 

אנחנו מחויבים לשקט הנפשי של דיירינו. הטלפון האישי של מנהלי החברה עומד לרשות בעלי הדירות ומחלקת קשרי לקוחות תמיד נמצאת שם בשביל כל שאלה, בקשה או טענה.

חברת בנייה אלגנטית,
וזה בהחלט עושה את ההבדל

עליזה רולניק מספרת על תהליך תמ"א עם עוז נדל"ן

בונים הרגשה בטוחה

עוז נדל”ן מקפידה לשמור על סטנדרטים עליונים של בנייה איכותית.

 

נהלים קפדניים של פיקוח ובקרת איכות אף מעבר לדרישות הרשויות והחוק וכן בחירה ושימוש בחומרים מעולים הן עניין של סטנדרט בעוז נדל”ן.

 

בין ספקי הפרויקטים תוכלו למצוא את החברות המובילות בשוק: ויה ארקדיה, נגב, מודי, דלתות פנדור, רב בריח, כרומגן, מטבחי סמל ורגבה, משטחי מטבח של פרביטל, מעליות מיצובישי ועוד.

 

כל פריט שנכנס למפרט הבניין והדירה נבחן בקפדנות תחת זכוכית מגדלת ונבחר על ידי החברה לאחר סינון קפדני.